Naujienos

„Kultūros fabriko” scena džiugina premjerų gausa

Smagu pasidžiaugti jau įsibėgėjusia Klaipėdos jaunųjų teatro profesionalų – “Kultūros fabriko” rezidentų veikla. Vis daugiau jaunųjų menininkų žiūrovams sėkmingai pristato savo kūrybinės veiklos rezultatus. 

Vasario 14-tą (šeštadienį) 19 val. Klaipėdos jaunimo teatras kviečia į rašytojo ir žurnalisto Mindaugo Nastaravičiaus vienos dalies pjesę “Paukštyno bendrabutis”. KJT vadovo Valentino Masalskio režisuotas spektaklis pasakoja apie paukštyne dirbančias vištų fasuotojas, nesibaigiančią rutiną, vienatvę ir moteriškumą. Spektaklis nestokoja ne tik saldaus, o kartais kandaus humoro, bet ir peno apmąstymams. O vasario 15-tą (sekmadienį) 12 val. vyks KJT spektaklis mažiesiems “Knygų personažai atgyja”. Režisierės Neringos Krunglevičiūtės edukacinis spektaklis vaikams ir jų tėveliams sužadins norą paimti į rankas knygą ir atrasti jos stebuklingą pasaulį. 

 

23 dieną (pirmadienį) 19 val. nepriklausoma režisierė Karolina Žernytė kartu su KJT pristatys dar visai šviežią, vos keletą kartų rodytą premjerą “Akmuo vanduo geluonis”. Pojūčių teatrą akliesiems ir matantiems sukūrusi režisierė – naujas reiškinys meno pasaulyje. Karolinos Žernytės pojūčių teatras – teatras be arogancijos ir aktoriaus kulto, teatras, skirtas jautriam ir empatijos nestokojančiam žiūrovui, kuris, kaip pripažįsta jaunoji režisierė, spektaklyje yra kur kas svarbesnis už aktorių. Eksperimentinis spektaklis leis kiekvienam nepabūgusiam žiūrovui įsitraukti ir kartu su aktoriais kurti teatrą čia ir dabar.

 

Vasario 28 d. 19 val. Klaipėdos jaunimo teatras pratęs savo premjerų maratoną ir rodys rašytojo Mindaugo Nastaravičiaus pjesę “Man netinka tavo kostiumas”. Vienos dalies tragikomiška drama, režisuota trupės vadovo Valentino Masalskio, pasakoja apie ribinę žmogaus egzistencijos stotelę – laidotuves. Tai alternatyva socialiai jautriam teatrui, į kurį lig šiol buvo nukreiptas KJT dėmesys. Kaip nebanaliai beigi įtikinamai papasakoti jautrią tėvo ir sūnaus nesusikalbėjimo, vienišumo ir mirtimi persismelkusią istoriją, kuri, be kita ko, vyksta laidojimo namų poilsio kambaryje… Pjesėje ieškoma ryšio tarp gyvųjų ir mirusiųjų, atminties ir dabarties, tragizmo ir komizmo.

 

Vasarį nebus apsieita ir be šokio – 18-tą dieną (trečiadienį) 19 val. šokio teatras “PADI DAPI Fish” kviečia į šokio spektaklį “Moters klubas”. Choreografas Petras Lisauskas ir meninė grupė klaus, koks yra šių dienų moters paveikslas ir kas jį formuoja? Koks ryšys moterį sieja su vyru, vaikais, tėvu ir, kokias atsakomybes moteris turi prisiimti bei pateisinti, galiausiai, kokius stereotipus turi sulaužyti, o kokius išsaugoti…

Bilietus galite įsigyti internetu arba „Kultūros fabrike“ likus valandai iki renginio pradžios.
Daugiau informacijos: www.kulturosfabrikas.lt , el.paštas: info@kepa.lt  Tel.: 846 311 010

„Kultūros fabriko” scena džiugina premjerų gausa