Naujienos

KUFA vasaros terasoje – pokalbiai apie rašymą, kūrybą ir…tinginystę!

Šią savaitę Klaipėdos „Kultūros fabrike“ – susitikimų bei įkvepiančių pokalbių perpildyti vakarai, KUFA vasaros terasoje. Rugpjūčio 17 d. (ketvirtadienį) – „Kubas“ pristato vasaros pokalbius kartu su rašytoju, publicistu bei keliautoju Andriumi Užkalniu. Vakaro metu, diskutuosime apie rašto bei žodžio karjeros pradžią, saviraišką, maistą ir kitus svečio pomėgius. Pokalbį pradedame nuo 19.00 val., socialinio klubo „Raketa“ lauko terasoje.

Kaip ir kiekvieną penktadienį, savaitgalį pradedame KUFA vasaros terasoje su šmaikščiais pokalbiais, filmais ir koncertais. Rugpjūčio 18 d. (penktadienį) nuo 20.00 val. – išskirtinis pokalbis su knygos „Tinginio manifestas” autoriumi ir tinklaraščio kūrėju Danieliumi Goriunovu – Debesyla. Diskusiją apie sąmoningos tinginystės paslaptis, blog‘ų kūrimą bei minimalizmą, ves Klaipėdos jaunimo teatro aktorius Donatas.

21.00 val. lauko kino ekrane, režisieriaus Jay Roach filmas „Ponas Trumbo“ (2016, 120 min., LT-sub). Jautrioje dramoje pasakojama amerikiečio scenaristo Daltono Trumbo istorija, apie tikrąją karjeros Holivude kainą. Filmas nuominuotas „Oskarui” ir „Auksiniams gaubliams”, geriausio aktoriaus kategorijoje.

Iškart po filmo, socialiniame klube „Raketa“, džiazo subtilybių ir improvizacijų perpildytas vakaras su grupe „Miss Jones“. Grupės repertuarą sudaro džiazo standartai ir kitos širdžiai mielos melodijos papuoštos įvairiomis interpretacijomis. Koncerto pradžia – 23.00 val.

Visi renginiai nemokami.
Esant prastoms oro sąlygoms – renginiai perkeliami į „Kultūros fabriko“ erdves.
Penktadienio pokalbius įrašinėja – Neringa FM.
Projektą iš dalies remia Klaipėdos miesto savivaldybė.
Daugiau informacijos: www.kulturosfabrikas.lt arba Facebook paskyroje: Klaipėdos kultūros fabrikas

KUFA vasaros terasoje – pokalbiai apie rašymą, kūrybą ir…tinginystę!