Naujienos

KUFA kviečia į neįprastą susitikimą su svečiu iš JAV – Rimu Gulbinu

Rugsėjo 1 d. proga Kultūros fabriko (KUFA) vasaros terasa siūlo neįprastą, rimtesnį formatą ir kviečia „įsikvėpti” naujiems darbams po atostogų. Specialus svečias, turintis lietuviškų šaknų – startuolio „Maalka Inc.” įkūrėjas ir vadovas RIMAS GULBINAS. Pokalbis vyks lietuvių ir anglų kalbomis, jį moderuos KUFA rezidentas ir Maalka darbuotojas Tadas Sugintas.

Susitikimo tema – FUTURE OF WORK IN SMART CITIES („Ateities darbas sumaniame mieste“).

Pirma diskusijos dalis – apie tai, kas yra smart city (sumanus miestas), ar Klaipėda yra ir ateityje bus sumanus miestas, ką šioje srityje planuoja Vilnius ir JAV miestai. Pateikiami pavyzdžiai iš smart cities iniciatyvų JAV, kurios galėtų būti panaudotos ir Europoje.

Antra diskusijos dalis – apie veiklos organizavimą  energetinio tvarumo ir „didžiųjų duomenų” srityse dirbančioje Maalka įmonėje, kaip veikia nuotolinės komandos. Pakalbėsime apie kūrybinius hub’us Niujorke ir kituose miestuose. Kartu su Rimu atvyks Maalka bendra-įkūrėjas ir technologijų vadovas Clay Teeter, kuris kaip programuotojas ir jų vadovas daug metų dirbo Silicio slėnyje, o dabar dirba Boise mieste, Idaho valstijoje. 

Susitikimo pradžia 17.30 val.  Kultūros fabriko 2A studijoje.

Po susitikimo, 19 val.  kviečiame visus į Kino karavano filmus Klaipėdos „Kultūros fabriko” kino salėje Daugiau informacijos apie filmus čia: https://goo.gl/1eRdEd

Visi renginiai nemokami.

KUFA kviečia į neįprastą susitikimą su svečiu iš JAV – Rimu Gulbinu