Naujienos

Klaipėdos Kultūros Fabrike šurmuliuos jaunieji verslininkai

Kovo 26 d. Klaipėdos Kultūros Fabrike visą dieną vyks „Mokomųjų bendrovių regioninė mugė“ (MMB), kurios metus moksleivių komandos pristatys savo paslaugas, produktus ir verslo idėjas, o komisija rinks bei apdovanos geriausius.

Ateinantį antradienį vyksianti mugė – atvira visuomenei, tad kviečiame dalyvauti, palaikyti jaunuosius verslininkus ir jų idėjas bei įsigyti mugės dalyvių prekes ar paslaugas. Paroda vyks 11 – 17 val.

Regioninė mugė – tai mokomųjų bendrovių programos renginių ciklo dalis, 9-12 klasių 00mokiniams suteikianti realią verslo patirtį dar mokyklos suole. Mokiniai, spręsdami vietos problemą, atliepdami rinkos poreikį arba tiesiog testuodami savo idėjas, kuria skirtingus verslus ir skleidžia verslumo dvasią. Ši programa nėra verslo simuliacija – tai realaus verslo kūrimo patirtis supažindinant, kaip verslas yra vystomas, valdomas bei leidžiant mokiniams patiems priimti svarbiausius su jų verslu susijusius sprendimus.

Įkurdami MMB mokiniai įgyvendina visą verslo valdymo ciklą: įkuria įmonę, sukaupia pradinį kapitalą, planuoja, kuria savo paslaugą arba produktą bei jį parduoda, vykdo rinkodaros kampaniją ir po mokymosi proceso uždaro savo įmonę.

„Ši programa – tai puiki galimybė suprasti, kaip veikia verslas ir kiek pastangų reikia įdėti, siekiant įgyvendinti idėją ar gauti pelną. Džiaugiamės, kad ši programa sulaukia vis daugiau
susidomėjimo – šiais metais renginio metu savo idėjas, paslaugas bei prekes pristatys 18 5komandų“ – pasakoja Klaipėdos ekonominės plėtros agentūros „KlaipėdaID” projektų vadovė Alina Šoparė.

Verslo patirtimi mugėje dalinsis Remigijus Žiogas, renginių organizavimo įmonės „Tryskaraliai“ įkūrėjas ir renginių vedėjas. Renginio metu dalyviai taip pat bus vertinami komisijos, kurią sudarys viešojo sektoriaus bei verslo atstovai iš VšĮ „Klaipėda ID", „Lietuvos Junior Achievement“, BĮ „Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras“, Klaipėdos senamiesčio „Rotary“ klubo, AB „SEB bankas“, UAB „Fortum Klaipėda“, UAB „Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovė“, UAB „Mars Lietuva“, UAB „Vakarų laivų gamykla“, „Akademija Manager.LT“.

Komisija išrinks ne tik nugalėtoją – geriausiai Mokomųjų bendrovių regioninėje mugėje 0pasirodžiusią komandą, bet ir apdovanos kitus dalyvius pagal įvairiais nominacijas: „Geriausia socialinio verslo idėja“, „ Ekologiškiausia idėja (draugiška aplinkai); „Novatoriškiausia idėja“, „Geriausias prisistatymas“ ir kt.

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia.

Mokomųjų bendrovių regioninę mugę organizuoja: „Lietuvos Junior Achievement“, VšĮ
„Klaipėda ID“ ir BĮ „Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras“.

Daugiau informacijos:
Julija Taškūnaitė
„Klaipėda ID“ rinkodaros ir komunikacijos projektų vadovė
Mob. 8 630 78338
julija@klaipedaid.lt
www.klaipedaid.lt

Klaipėdos Kultūros Fabrike šurmuliuos jaunieji verslininkai