Naujienos

Klaipėdos „Kultūros fabrikas“ buria jaunuosius uostamiesčio specialistus!

2018 m. birželio 8 d.

Pirmasis Meetup’as Kultūros fabrike vyko birželio 4 d., jo metu susirinko daugiau nei penkiasdešimt įvairių sričių freelancerių. Daugiau apie tai video reportaže.

Kūrybos industrijos sektorius yra greičiausiai augantis sektorius Europoje, dirbančių šioje srityje darbuotojų paklausa auga žaibišku greičiu. Didelė dalis šios srities kūrybininkų ir Createch atstovų yra nuotoliniu būdu dirbantys, laisvai samdomi specialistai, kuriems skiriama ši, pirmoji Klaipėdoje, freelancerių susitikimų, patirčių dalinimosi bei mokymosi platforma. „Kultūros fabriko“ inkubatoriaus erdvės puikiai pritaikomos tarpsektoriniam bendradarbiavimui – ne tik viduje, bet ir su išore – čia reguliariai organizuojami atviri, įvairių kūrybos sričių atstovų susitikimai bei kūrybos industrijų ekspertų paskaitos.

Ko dažniausiai pasigenda technologijų, meno ir komunikacijos sričių sferoje dirbantys, laisvai samdomi darbuotojai? Darbo komandoje, galimybės pasidalinti savo mintimis su kolegomis, paprasčiausio pokalbio apie problemas, pasitaikančias jų veikloje, motyvacijos nusistatyti naujas judėjimo kryptis. „Idea2show“ mokymosi platforma padės jums geriau išsiaiškinti savo tikslus, palaikyti santykius tiek su skirtingos, tiek su tos pačios srities freelanceriais, ir net nusistatyti sau naujas galimybių ribas!

Į „Idea2show“ nuolatinių susitikimų platformą kviečiame registruotis įvairiausių sričių kūrybininkus ir Createch darbuotojus: vaizdo turinio, komunikacijos strategijų specialistus, programuotojus, kompiuterinio meno kūrėjus, grafinio ir kitų sričių dizaino atstovus, žaidimų kūrėjus, scenaristus, taip pat, fotografavimo, ir reklamos veiklą vystančius, projektinėmis kultūrinėmis veiklomis buriančius bendruomenes asmenis, kitokią meninę kūrybą ir unikalių produktų kūrimą pasirinkusius freelancerius.

Iniciatorius ir organizatorius – „Klaipėdos Kultūros“ fabriko bendruomenė. Narystė ir renginiai nemokami. Pirmojo susitikimo informaciją rasite prisijungę prie mūsų Klaipėdos Meetup‘o „Idea2show“.

REGISTRUOKIS NEMOKAMAI https://www.meetup.com/Idea2show/ Arba tel. +3704631101;

Facebook: https://www.facebook.com/kulturosfabrikas/ .

Instagram: https://www.instagram.com/kulturosfabrikas/

Renginys organizuotas pagal LKT projekto „StartLab” lėšas.

Klaipėdos „Kultūros fabrikas“ buria jaunuosius uostamiesčio specialistus!