Naujienos

Klaipėdos jaunimo teatras kviečia į spektaklį „PAMOKA”!

Penktadienį, kovo 13d.  kviečiame Jus į Klaipėdos jaunimo teatro pristatomą kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus unikalų spektaklį pagal E.Jonesko dramą  „Pamoka”. Libreto autorius – taip pat G. Kuprevičius, batutą laiko Evelina Lozdovskaja.

Mokinio ir mokytojo tema šiandien aktualiausia. Ir vieni, ir kiti įstatyti į tokius teisinius rėmus, kuriuose žmogiškumo faktoriui vietos veik neliko. Klaipėdos jaunimo teatro „Pamoka” taip pat replikuoja šiuolaikinei pedagogikai. Ne paslaptis – statistiškai šiandien daugiausia išprotėja protingiausi studentai. Jų mokytojai „nepraryja”, tačiau kur slypi pedagogikos ir visos švietimo sistemos pagrindinės ydos, niekas neanalizuoja.

Stulbinantis šio kūrinio minimalizmas, pasikartojančių ritmų monotonija. „Pamokai” Renatos Valčik sukurta scenografija nebus minimalistinė, ją kuriant pasirinkta futuristinė forma ir kontrastai, du krantai – balta ir juoda, dryžuotos grindys. Donato Želvio Mokytojas – gyvas ir įdomus. Nors jo prototipas – Valentinas Masalskis, tačiau aktorius išnyra iš už storo grimo šydo, ir regime tikrai talentingą ir laisvą jaunąjį kūrėją.

Ši opera išsiskiria darna ir sugebėjimu spinduliuoti muzikalumą. Jeigu grynosios muzikos joje beveik nėra, tai visas aktorinis ansamblis sudaro vieningą muzikinę partitūrą.

Spektaklis vyks: Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda

Data/Laikas:.2015.03.13.,   19.00 val.

KLAIPĖDOS JAUNIMO TEATRAS
www.kjt.lt 
Tel. pasiteiravimui:+370 686 53577

Klaipėdos jaunimo teatras kviečia į spektaklį „PAMOKA”!