Naujienos

KLAIPĖDIEČIAI GALĖS IŠBANDYTI NAUJAUSIUS LIETUVIŠKUS VIDEO ŽAIDIMUS

Jau šį savaitgalį  – vasario 19-22 dienomis – Klaipėdoje vyksiantis Baltijos jūros ir Šiaurės šalių animacijos ir video žaidimų festivalis pristatys ne tik naujausius regiono animacinius filmus, bet ir Lietuvoje sukurtus video žaidimus. 

“Nors Lietuvoje yra tikrai sėkmingai veikiančių video žaidimų kūrėjų, deja, net ir besidomintys nelabai žino apie jų kuriamą produkciją. Tad šį savaitgalį Kultūros fabrike bus puiki galimybė ne tik pamatyti lietuviškus video žaidimus, juos išbandyti, bet ir pabendrauti su jų kūrėjais,” – pasakojo festivalio vadovė Laura Almantaitė.

 Naujausius lietuviškus video žaidimus pristatys net penkios lietuvių video žaidimų kūrimo studijos, tarp kurių tokios studijos kaip On5 ir Nordcurrent ir kitos.

 Šeštadienį visuomenei atvirą nemokamą seminarą apie istorijų vizualizavimą, animaciją ir jų pritaikymą video žaidimams skaitys ir žinomas prancūzų video žaidimų ir komiksų profesionalas Jean-Luc Sala. Prancūzų kūrėjas, labai entuziastingai priėmęs kvietimą sudalyvauti šiame renginyje, sakė, kad labai laukia susitikimo su lietuvių kūrėjais ir video žaidimų entuziastais. Jean-Luc Sala yra laimėjęs „Fantasy Award“ (2011), „Breakout Book of the Year“ (2009) bei kitų apdovanojimų.

 Vasario 22 dieną patys mažiausi animacinių filmukų žiūrovai taip pat galės tapti animacijos kūrėjais – kartu su lietuviška animacijos studija On5, vaikai turės galimybę kurti stop-kadro animaciją.

 Daugiau informacijos: www.blon.lt

KLAIPĖDIEČIAI GALĖS IŠBANDYTI NAUJAUSIUS LIETUVIŠKUS VIDEO ŽAIDIMUS