Naujienos

Juozo Miltinio dramos teatro spektaklis „Margarita” bus rodomas Klaipėdoje!

Gegužės 28 d. (ketvirtadienį) 18.30 val. Klaipėdos miesto žiūrovai turės galimybę išvysti Juozo Miltinio dramos teatro spektaklį „MARGARITA”. Režisierius Albinas Kėleris (Auksinio scenos kryžiaus laureatas)

Mara Zalite (g. 1952m.) – šiuolaikinė latvių poetė ir dramaturgė. Gimė ir vaikystę praleido Krasnojarske, sugrįžusi į Latviją, mokėsi Rygos valstybiniame universitete, filologijos fakultete. Baigusi studijas, vadovavo Rygos jauniesiems literatams, dirbo žurnalistinį darbą. Nuo 2002m. – Latvijos valstybinės kalbos komisijos pirmininkė. Įvertinta literatūrinėmis premijomis, jos pjesės statomos užsienio teatrų scenose. Lietuvos teatrams – tai  nauja pažintis su kaimyninės šalies dramaturge.

“Margarita” – dviejų dalių kamerinė pjesė apie meilę. Pagrindinė herojė Margarita nuteista kalėti 25 metus už padarytus tris sunkius nusikaltimus. Margarita – visų užmiršta,  jos byla guli užmesta, taip ir neišnagrinėta… Atrodo, kad gyvenimas nebegali nustebinti kalinčios kalinės. Bet štai į visų pamirštą kalėjimą atvyksta jaunas ir energingas advokatas, kuriam patikėta senoji, painioji kalinės byla,  nuo kurios išnagrinėjimo eigos priklausys tolimesnė teisininko karjera. Jaunasis advokatas imasi narplioti Margaritos nusikaltimų virtinę. Dėliojant faktus ir detales, išaiškėja, kad kalinė yra jo motina, o jis – tai tas pats vaikas, kurį kažkada  nesėkmingai bandė nuskandinti Margarita…

Spektaklio dailininkė – Dalia Klimavičiūtė, kompozitorius – Antanas Jasenka.
Pagrindinį vaidmenį atlieka Auksinio scenos kryžiaus laureatė Asta Preidytė.

Bilieto kaina – 7 eur.

Juozo Miltinio dramos teatro spektaklis „Margarita” bus rodomas Klaipėdoje!