Renginiai

Gyvosios dokumentikos spektaklis „Įvairovės balsai“

26 lapkričio 2018 18:00

Socialinė atskirtis, priklausomybės, rasizmas ir homofobija – tai tik keletas šiuolaikinės visuomenės ydų, su kuriomis susiduria gyvosios dokumentikos spektaklio herojės. Eglė, Jolanta ir Aliona – trys skirtingų kartų moterys, atstovaujančios įvairias visuomenės grupes bei pasakojančios visuomenei dažnai nepriimtinus ir stereotipais apkartintus išgyvenimus atskleis diskriminaciją patiriančių žmonių realybę. 

Ką reiškia auginti tamsesnio gymio vaiką Lietuvos kaime? Kodėl homoseksualių vaikų tėvams svarbu kalbėti apie skaudžias homofobijos pasekmes? Priklausomybė nuo svaigalų – skaudi provincijos kasdienybė? Trys skirtingų kartų moterys ir stereotipus griaunančios jų patirtys susilies į vieną dokumentinį veiksmą, pripildytą įtraukaus monologo, muzikos ir šokio elementais.

Kūrybinė komanda: Kornelija Krasilnikovaitė (režisierė), Juliana Volodko (koordinatorė), Jevgenija Karpikova (dainininkė), Mantas Stabačinskas, Greta Grinevičiūtė, Agnitė Lisičkinaitė (šokėjai), Valdas Latonas, Darius Budrys (technikos meistrai).

Renginys organizuojamas įgyvendinant projektą „Pokytis versle, viešajame sektoriuje, visuomenėje – nauji standartai diskriminacijos mažinimui“ kartu su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba.

Renginio metu taip pat turėsite galimybę išvysti Nacionaliniuose lygybės ir įvairovės apdovanojimuose pristatytą fotografijų parodą „Įvairovės veidai“.

RENGINYS NEMOKAMAS.