Renginiai

KUFA praktiniai verslumo mokymai | Dirbtinio intelekto technologijos

21 kovo 2024 15:00
Nemokamai

Kultūros fabrikas kviečia kultūros atstovus, kūrybininkus ir jaunuosius verslus dalyvauti atvirame verslumo renginyje, „KUFA praktiniai verslumo mokymai| Dirbtinio intelekto technologijos“, kuris įvyks „Kultūros fabrikekovo 21 d., 15:00 val.


Seminaro metu savo praktine patirtimi dalinsis ir diskusijai kvies:
Gražina Cislikauskienė yra buvusi Vilniaus Universiteto Verslo Mokyklos dėstytoja, turinti ilgametę patirtį verslo anglų kalbos, verslo etikos ir socialinės atsakomybės srityse. Ji rengia ir organizuoja mokymus įvairiose įmonėse verslo, kūrybiškumo bei dirbtinio intelekto temomis. Dirbtinis intelektas tapo vienu iš pagrindinių jos dėstymo sričių, ji sukūrusi ne vieną mokymo programą, padedančia verslininkams ir įmonių darbutojams persprasti DI panaudojimą. Be akademinės veiklos, Gražina dirba reklamos agentūroje kaip vyresnioji socialinių tinklų projektų vadovė, kur yra atsakinga už socialinės medijos strategijų kūrimą ir įgyvendinimą.

  1. Kas yra DI ir kokie dar yra populiarūs bei verslui labai naudingi DI įrankiai?
  • Midjourney, Stability.ai ir kiti specializuoti DI įrankiai – kuo jie skiriasi ir kuo gali būti naudingi?
  • 10 įrankių ABC
  1. Kuo ChatGPT toks ypatingas
  • Kaip valdyti ChatGPT paskyrą ir išnaudoti specifines funkcijas?
  • Supažindinimas su papildomis ChatGPT funkcijomis
  1. Promptų (užklausų) formulavimas
  • Kaip teisingai rašyti promptus, kad gautumėte tikslius ir naudingus atsakymus?
  1. ChatGPT galimybės ir panaudojimo būdai
  • Nemokamos 3.5 ir mokamos 4 versijų funkcijos: ką pasirinkti?

Renginio vieta: „Kultūros fabriko“ Konferencijų salė (pirmas aukštas)

Registracija: https://docs.google.com/forms/d/1Zt1ehuDNz9W35JCPUThnxJAWB0hIWUJ-AtYGiSrM70A/viewform?edit_requested=true

Seminaras nemokamas, fotografuojama. Verslumo renginius dalinai finansuoja miesto savivaldybė.

KUFA praktiniai verslumo mokymai | Dirbtinio intelekto technologijos

Renginiai

Miškas jaunimui: miško terapija, jaunimo sveikata ir ekologinis sąmoningumas

27 vasario 2024 13:00
Nemokamai

Kviečiame jaunimo ir švietimo darbuotojus bei kitų sričių specialistus, dirbančius su jaunimu, į baigiamąją konferenciją, skirtą supažindinti su “Forest youth” (Miško jaunimas) projekto rezultatais ir metodine medžiaga.

Šioje medžiagoje surinkta informacija ir praktinės užduotys, skirtos darbui su jaunimu, skatinančios jaunus žmones didesnį dėmesį skirti ekologiniam sąmoningumui, bei išbandyti įvairias veiklas gamtoje, padedančias ugdyti ne tik kognityvinius įgūdžius, bet ir visapusiškai stiprinti savo sveikatą.

Renginio metu dalyviai sužinos apie miškų ir žaliųjų erdvių poveikį sveikatai, kaip miško aplinka mus veikia, naujausius mokslinius tyrimus, įdomius faktus, pasaulines tendencijas apie kitose šalyse integruotas skirtingas gamtos praktikas darbe su vaikais ir jaunimu.

Renginio PROGRAMA:
13.00-13.30 Registracija
13.30-13.35 Konferencijos atidarymas ir programos pristatymas
13.35-14.05 „Kvėpavimo įpročių įtaka vaikų gebėjimams” Lina Malakauskaitė, Oxygen advantage kvėpavimo instruktorė,
14.05-14.20 “Miškas jaunimui” (Forest youth): projekto rezultatų ir platformos pristatymas
14.20-14.50 “Kaip gydo miškas? Miško poveikis sveikatai ir emocinei gerovei” Austė Juozapaitytė, miško terapijos gidė, Asociacija Gyvo Žalio”
14.50-15.20 “Gamtos terapija – streso mažinimui: mitas ar tikrovė”, Doc. Dr. Lolita Rapolienė, šeimos gydytoja, Klaipėdos universitetas
15.20-15.35 Kavos pertrauka
15.40-16.10 “Miško ir gamtos terapijos taikymas darbe su jaunimu, pavyzdžiai” Monika Peldavičiūtė, miško terapijos gidė, Asociacija “Gyvo Žalio”
16.10-16.30 “Miško meditacija”
16.30-17.00 Diskusija, klausimai ir konferencijos uždarymas

Konferencija vyks 2024 m. Vasario 27d. 13.00-17.00, Kultūros fabrikas Bangų g. 5a, Klaipėda

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS. Būtina registracija: https://forms.gle/aQAo937ctaEXZUrs6

***Renginys yra tarptautinio Erasmus+ projekto “Forest Youth” dalis ir finansuojamas Europos sąjungos fondo lėšomis.

Miškas jaunimui: miško terapija, jaunimo sveikata ir ekologinis sąmoningumas

Renginiai

KUFA pasitinka dešimtmetį #3| susitikimas – diskusija: „Kai darbas ir laisvalaikis – internete. Kaip kurti sveiką santykį su išmaniaisiais ekranais?“

28 vasario 2024 18:00
Nemokamai

Trečiasis dešimtmečio jubiliejui skirtas renginys susitikimas – diskusija: „Kai darbas ir laisvalaikis – internete. Kaip kurti sveiką santykį su išmaniaisiais ekranais?“ įvyks vasario 28 d. 18:00 val.

Šiandien darbas ir laisvalaikis tampriai susijęs su virtualia erdve. Tai ne tik atveria naujas galimybes, bet ir vargina, kelia nuobodulį, veikia miegą, kartais prisideda prie nerimo, o ilgainiui sunkumų susitelkti. Kaip rasti balansą tarp interneto siūlomų įrankių ir pasirūpinimo savimi?

Susitikime dalyvaus ir pokalbiui kvies:

Renginio moderatorė Miglė Motiejūnė – psichologė, Humanistinės ir egzistencinės psichoterapijos instituto studentė, LCC tarptautinio universiteto Psichologijos skyriaus instruktorė

dr. Vilma Jakienė – Visuomenės sveikatos specialistė.

Jos mokslinių tyrinėjimų ir domėjimosi sritis – problematiškas interneto naudojimas, suicidinis elgesys, psichikos ir elgesio sutrikimai.

Vilma dirba mokslo darbuotoja Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Medicinos akademijos Neuromokslų institute, taip pat yra NVO Skaitmeninės etikos centro ekspertė, bei kitų mokslinių projektų dalyvė.

Vilma yra mokslinio žurnalo Biologinė psichiatrija ir psichofarmakologija redakcinės kolegijos narė, Lietuvos biologinės psichiatrijos draugijos narė, Tarptautinės savižudybių tyrimų akademijos narė, Europos neuropsichofarmakologijos kolegijos asocijuota narė, ir Pasaulinės psichiatrų asociacijos savižudybių tyrimų sekcijos narė.

dr. Julius Burkauskas – klinikinis psichologas, psichoterapeutas, sertifikuotas Mindfulness instruktorius, Kognityvinės elgesio terapijos supervizorius. Jis dirba medicinos psichologu ir vyresniuoju mokslo darbuotoju LSMU Medicinos akademijos Neuromokslų institute, yra kviestinis vyresnysis lektorius Hertfordšyro universitete, Jungtinėje Karalystėje.  

Juliaus atliekamų mokslinių tyrimų sritis – psichosomatinė medicina, neuropsichologija ir elgesio priklausomybės.

Julius yra ECNP asocijuotasis narys, Tarptautinės obsesinio kompulsinio spektro sutrikimo kolegijos direktorių tarybos narys. Lietuvos psichologų sąjungos, Biologinės psichiatrijos draugijos, Lietuvos kognityvinės elgesio terapijos asociacijos ir Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narys.

Renginys yra nemokamas.

KUFA pasitinka dešimtmetį #3| susitikimas – diskusija: „Kai darbas ir laisvalaikis – internete. Kaip kurti sveiką santykį su išmaniaisiais ekranais?“

Renginiai

KUFA praktiniai verslumo mokymai| Kurią verslo formą man pasirinkti?

27 vasario 2024 14:00
Nemokamai

Kultūros fabrikas kviečia kultūros atstovus, kūrybininkus ir jaunuosius verslus dalyvauti atvirame verslumo renginyje, „KUFA praktiniai verslumo mokymai| Kurią verslo formą man pasirinkti?“, kuris įvyks „Kultūros fabrike“ vasario 27 d., 14:00 val.

Seminaras truks 3 val., o po seminaro numatyta konsultacijų sesija.

Seminaro metu savo praktine patirtimi dalinsis ir diskusijai kvies:
Rūta Ūsaitė-Duonielienė finansų magistrė, lektorė, finansininkė, buhalterė turinti dvidešimties metų patirtį didelėse, vidutinėse ir mažose verslo įmonėse, gamybos, transporto, prekybos, paslaugų sektoriuose, valdant įmonių finansus, siekianti dalintis geriausia valdymo apskaitos praktika. Įmonės vadovė UAB „Žinius“.

Seminaras skirtas pradedantiems verslininkams ir tiems, kurie planuoja keisti juridinę verslo formą. Tikslas – padėti pasirinkti tinkamą verslo formą turimai verslo idėjai įgyvendinti. Kalbėsime ir diskutuosime apie įvairias verslo formas:

14.00 – 14.15 Registracija, susipažinimas
14.15 – 15.00 Verslo liudijimas
15.00 – 15.30 Individuali veikla pagal pažymą
15.30 – 16.00 Individuali įmonė
16.00 – 16.30 Mažoji bendrija
16.30 – 16.15 Uždaroji akcinė bendrovė
16.15 – 16.30 Viešoji įstaiga ir Asociacija ( pelno nesiekiantys asmenys)
16.30 – 16.45 Mokesčių palyginimas. Reziumė. TESTAS
16.45 – 17.15 Klausimų atsakymų sesija

Renginio vieta: „Kultūros fabriko“ Studija 2A (antras aukštas)

Registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYmC90GsU_NmD4AtFUYwqiKLYQ6ReOCxs3r71ncN9WVXZ5bA/viewform

Seminaras nemokamas, fotografuojama. Verslumo renginius dalinai finansuoja miesto savivaldybė.

KUFA praktiniai verslumo mokymai| Kurią verslo formą man pasirinkti?

Renginiai

Nemokamas atviras mastermind ir networking’as

06 vasario 2024 18:00
Nemokamai

Sėkmės paslaptys? Antraštė, kuri turėjo suvilioti atidaryti renginio aprašymą. Sveikinu, sėkmės paslapčių ieško tie, kas jau siekia sėkmės, esi teisingame kelyje.

Kokios jos, sėkmės paslaptys ar sėkmės priežastys?
Ieškodamas atsakymų ir sistemindamas informaciją, gavau tokį sąrašą:
* mintys ir mąstymas;
* tobulinimasis – skaitymas, podkastai, video turinys, mokymai, kursai;
* tikslų turėjimas;
* veikimas, veiksmai;
* ryšiai;
* įpročiai;
* planavimas;
* energija;
* atkaklumas;
* nuoseklumas;
* rašymas (journaling);
* palaikanti aplinka;
* sistemos;
* ir k.t.

Sėkmė aplanko tuos, kurie jai ruošiasi.

Kviečiu į atvirą mastermind sesiją ir tinklaveiką.

Mastermind terminą įvedė ir atskleidė Napoleon Hill savo knygoje „Mąstyk ir būk turtingas”. Mastermind – tai žinių ir pastangų derinimas harmonijos dvasia tarp dviejų ar daugiau žmonių, siekiant apibrėžto tikslo.

Mastermind yra bendradarbiavimo būdas, kai du ar daugiau asmenų deda mąstymo pastangas sprendimo suradimui, įsijungia papildomas aukštesnis protas.

Išskirtinai daug pasiekę asmenys dalinasi, kad dalyvavimas mastermainduose prisidėjo prie jų sėkmės. Tai yra todėl, kad mastermainduose yra didžioji dalis aukščiau išvardintų sėkmės priežasčių: mąstymo keitimas, greitas mokymasis, tikslų kėlimas ir planavimas, kaip juos pasiekti, skatinimas veikti, nuoseklumas, palaikanti aplinka, energija, ryšių kūrimas ir daugiau.

Kviečiu ateiti ir patirti, kaip veikia mastermind.

Ar turi svajonę? Tikslą? Ar aiškiai žinai, ką turi padaryti, kad tai taptų realybe? Kas nutiktų, jei kasdien, nuosekliai, padarytum tai, kas priartina Tave prie svajonės vizijos? Įsivaizduoji?

Žinau, kad vienam dažnai būna sunku išlaikyti pastovumą ir motyvaciją siekti savo svajonių ar tikslų.
Kaip žmonės pasiekia didelių tikslų ir gyvena savo svajonių gyvenimą? Pagrindinės priežastys ir veiksniai yra nuoseklumas, pastovumas, atkaklumas, žinojimas, ką turi padaryti ir darymas.
Kaip užsitikrinti tokias sąlygas? Kaip aiškiai žinoti, ką turi padaryti ir kaip visąlaik turėti motyvacijos tai daryti?
Atsakymas – grupės palaikymas ir įsipareigojimas prieš grupę siekti savo tikslų. Mokslininkai yra atlikę tyrimus ir nustatė, kad didžiausia tikimybė pasiekti savo tikslus yra turėti juos užrašytus ir atskaitomybė, tai yra turėti asmenį ar grupę, kam reguliariai atsiskaitai, kaip tau sekasi siekti savo tikslo.

Vietų skaičius ribotas
Registracija https://forms.gle/NtPzVC9qVix7KMgG8

Veiksmas visada sukuria galimybes. 

Nemokamas atviras mastermind ir networking’as

Renginiai

Mentorių ir rezidentų speed dating #6

19 sausio 2024 12:00
Nemokamai

Kviečiame Kultūros ir kūrybinių industrijų mentorystės programos mentorius, dalyvius bei visus inovatorius, turinčius kūrybinio verslo idėjų Sausio 19 dieną, 12 val. į Kultūros fabriką kur vyks jau #6 Mentorių ir Rezidentų Speed Dating.

Susitikimo metu mentoriai dalinsis savo patirtimi, kalbės apie sėkmingai įveiktus iššūkius ir padarytas klaidas, kurias išgirsti naudinga ne tik inkubavimo programos dalyviams. Diskusijos metu tikimasi, kad rezidentai sustiprins savo motyvaciją įgyvendinti savo verslo idėjas ir sumažins baimę klysti, remdamiesi mentorių įžvalgomis.

Su inkubavimo programos mentoriais galite susipažinti čia: https://kulturosfabrikas.lt/lt/kufa-mentorystes-programa/

Registracija privaloma: https://docs.google.com/…/1hUqM1AmYnI32dLWwjOgIOVI…/edit

Mentorių ir rezidentų speed dating #6

Renginiai

KLAS Asamblėja

24 lapkričio 2023 18:00

Lapkričio 24 d. nuo 18:00 val. Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ rengia Asamblėją, į kurią yra kviečiamos visos KLAS organizacijos narės ir stebėtojos!
 Asamblėja skirta susipažinti su KLAS tarpine veiklos ataskaita, paminėti KLAS gimtadienį bei aptarti kitus klausimus, pažymėtus darbotvarkėje.
Asamblėja vyks Kultūros fabrike, adresu Bangų g. 5A, Klaipėdoje.
Registracija: https://forms.gle/JENUuD6MvEdnvkS28
______________
On November 24th, from 18:00 o’clock Association of Klaipeda Youth Organizations „Round Table” is organizing an Assembly, to which all members and observers of KLAS organization are invited!
Assembly is intended to get acquainted with the KLAS interm activity report, to celebrate KLAS birthday and discuss other questions mentioned in agenda.
The assembly will take place in Kultūros fabrikas, address: Bangų str. 5A, Klaipėda.
Registration: https://forms.gle/JENUuD6MvEdnvkS28

KLAS Asamblėja

Renginiai

Misija (ne)įmanoma: „Kaip įsitvirtinti prekės ženklams rinkoje? #2

13 gruodžio 2023 17:00

Antri metai iš eilės kūrybingus ir itin darbingus metus baigiame kviesdami Jus į KUFA kūrybinių verslų susitikimą. Tikime, kad susitikimas įkvėps Jus neprarasti tikėjimo savo kūrybinėmis idėjomis, o susitikimo metu sutikti lektoriai motyvuos stengtis dėl savo verslo sėkmės.

Kviečiame Jus į kūrybinių verslų susitikimą Misija (ne)įmanoma: „Kaip įsitvirtinti prekės ženklams rinkoje? #2”, kuris įvyks „Kultūros fabrike” gruodžio 13 d., 17 val. 

Renginio metu savo patirtimi dalinsis ir diskusijai kvies:

Aušra Pacevičiūtė 
Klaipėdos universiteto dėstytoja, prekės ženklų „10 Tiltų”, „10 Tiltų kiemas” ir „10 Tiltų krantas” bendaįkūrėja, projekto „Klaipėdos kūrybiško verslo uostas“ ir „Klaipėda Link” iniciatorė. Smulkių verslų mentorė, Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) Klaipėdos skyriaus valdybos narė, visuomenininkė.

Donatas Jonikas, PhD 
Startuolių rinkodaros ekspertas, mentorius. Pirmasis lietuvis įtrauktas į World’s Top 30 Startyo Gurus for 2023. Donatas parašė ir išleido „Startup Evolution Curve“ knygą, kuri buvo itin teigiamai įvertinta daugiau nei 30 užsienio ekspertų, pateko į top 5 geriausiai perkamų knygų sąrašą pasaulinėje Amazon.com platformoje startuolių kategorijoje, o interviu bei įžvalgos išspausdintos net FORBES žurnale. Udemy platformoje 2020 m. rudenį Donatas pristatė 14 val. trukmės video kursą „Startup Fast Track: Confident Launch in 90 Days or Less“, kuris tapo geriausiai parduodamu startuolių ir verslumo kategorijoje – kursą įsigijo daugiau nei 18.000 studentų, o GlobalGurus.org 2022 m jį įvertino kaip 4-ą geriausią pasaulyje programą skirtą startuoliams.

Laura Taučiūtė 
Šiandiena – Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė , viešbučio Palangoje Kerpė hotel @ spa valdytoja, prekinio ženklo puzzle by Laura Taučiūtė savininkė. Laura, gimusi ir užaugusi Palangoje, šeimoje, kuri pajūrio kurorte buvo startuoliai 1990 m. Atvėrę pirmas pirvačias maitinimo įstaigas. Obuolys nuo obels toli nenuriedėjo. Baigusi teisės studijas, grįžo prie savo didžiausios aistros- kurybos- kurti naujus restoranus, šiandien ir viešbučius. Per savo 23 Veiklos metus sukūrusi ir atidarius 19 restoranų Lietuvoje ir Dubajuje.

Marius Narbutaitis 
KUFA rezidentas bei vienas iš MATIMA Studio įkūrėjų. Mariaus stichija – vizualiniai efektai ir kūrybiniai sprendimai. MATIMA Studio yra unikalių, entuziastingų žmonių komanda, kurianti kompiuterinius žaidimus. Pradėjusi nuo trimačių modelių, šiuo metu stipriai išaugusi studija dirba su multi-milijoninius biudžetus turinčiais kompiuterinių žaidimų kūrėjais.
https://www.facebook.com/MatimaStudioGames

Brigita Jūra Spalvų 
„Jūra Spalvų” kūrėja. Banguoju įvairiomis kūrybos spalvomis prie jūros jau 6 metus, apkeliavau pusę pasaulio, kad išdrįsčiau pasilikti ten, kur labiausiai kvietė jausminga širdis ir basos pėdos. Nuo Kauno, Danijos, Azerbaidžano, Rodo salos iki… Klaipėdos! Nuo komunikacijos magistro studijų, straipsnių rašymo, seminarų ir mokymų vedimo, šokių praktikų, meditacijos ir holistinės saviugdos instruktorių kursų iki… rezidentūros programos KUFA ir savo asmeninės veiklos realizavimo! Vedu autentiškumo, savirealizacijos ir komunikacijos mokymus, laisvo šokio ir meditacijų praktikas, sąmoningumo renginius ~ ARČIAU SAVĘS!

Seminaro trukmė 2,5 val. o, iškart po seminaro kviečiame šventiškam ir jaukiam susibūrimui: užkandžiausime, bendrausime, pasisemsime geros nuotaikos.

Renginį moderuos Indrė Razbadauskaitė-Venskė – LCC dėstytoja, lektorė, „Nepaleisk svajonės” verslo savininkė, marketingo konsultantė daugiausia dėmesio skirianti vartotojų elgesiui, prekės ženklo kūrimui ir neuromarketingui.

Renginio vieta: „Kultūros fabrikas“ Konferencijų salė, 1 aukštas.

Registracija privaloma: https://docs.google.com/…/1nY1P9uqDMPUkFX2GNmltaO9…/edit

Seminaras nemokamas. Seminaras skirtas visiems besidomintiems kūrybiniu verslu. Renginyje fotografuojama.

Misija (ne)įmanoma: „Kaip įsitvirtinti prekės ženklams rinkoje? #2

Renginiai

ONLINE: KUFA seminaras| ES finansavimo galimybės kultūrai

23 lapkričio 2023 16:00

DĖMESIO!!!

Dėl blogų oro sąlygų seminaro lektorei nepavyksta atvykti į Klaipėdą. Seminaras perkeliamas ONLINE.

Pradžia 16 val. KUFA seminaras | ES finansavimo galimybės kultūrai

NUORODA:

https://us06web.zoom.us/j/83487740867?pwd=kbvAbNnwY3K8Hqm4bXMFoQzNHv5hoX.1&fbclid=IwAR02Wt6g-dYfuoqrQ2cNydrXjpJJmkkus6m9ARut3Hqobr5DKR8gagueSxM#success

Meeting ID: 834 8774 0867

Passcode: 216244

GALIMYBĖ: Norinčius dalyvauti gyvai, kviečiame į STUDIJĄ 2A (antras aukštas), galėsime seminarą stebėti erdvėje esančios konferencinės įrangos pagalba.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
KUFA ir ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia Klaipėdos kultūros organizacijas bei kūrėjus į informacinį seminarą apie ES finansavimo galimybes kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui lapkričio 23 d. 16:00-18:00 val. Didysis seminaro fokusas – programa „Kūrybiška Europa“.

Registracija į seminarą: https://docs.google.com/…/1XmO6olCHLEy4hYWPL5JSvrK…/edit

Kamilė Čelutkaitė yra ES programos „Kūrybiška Europa“ biuro Lietuvoje vadovė. Ji konsultuoja Lietuvos pareiškėjus dėl programos finansavimo galimybių europiniams kultūros projektams ir didina programos žinomumą informacinių seminarų ir kitų renginių metu. Baigusi meno istorijos ir vadybos bakalauro studijas St Andrews universitete (Jungtinė Karalystė) ir kultūros politikos ir vadybos magistro studijas Sciences Po universitete (Prancūzija), ji vykdė tyrimus apie kultūros prieinamumą ir lyčių lygybę kultūros sektoriuje.

Seminaro metu bus aptartos šios temos:
1. Programa „Kūrybiška Europa“ bendrais bruožais
2. Ką veikia „Kūrybiškos Europos“ biuras Lietuvoje?
3. Paprogramės „Kultūra“ kvietimai
4. „Tarpsektorinės paprogramės“ kvietimai
5. Kūrėjų mobilumo schema „Culture Moves Europe“
6. ES programa „Europos Horizontas“
7. Nuo ko pradėti teikiant paraišką?

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS: penktadienį, lapkričio 24 d. rytą 10:30-12:00 val. informacinio seminaro dalyviai galės gauti individualias nemokamas konsultacijas su Kamile dėl galimų projektų idėjų, užsienio partnerių paieškos ar paraiškos teikimo ES programai „Kūrybiška Europa“.

Konsultacijoms būtina užsirezervuoti laiką ČIA:
https://lkicloud-my.sharepoint.com/…/EcBbIXTk0rFLhfsRvx…

Renginio vieta: „Kultūros fabriko“ Studija 2A (antras aukštas) Renginio trukmė 2 val.
Seminaras nemokamas. Renginio metu bus fotografuojama.

ONLINE: KUFA seminaras| ES finansavimo galimybės kultūrai

Renginiai

Jaunimas Jaunimui 2023

15 lapkričio 2023 10:00

Jaunimas Jaunimui sugrįžta! Ir kviečia TAVE į renginį Jaunimas Jaunimui 2023, kuriame galėsi atrasti lyderį savyje ir susipažinti su verslo kūrimo subtilybėmis!
Verslumo renginio metu turėsi galimybę ne tik ekspertams pristatyti savo verslo idėjas (vieno pristatymo trukmė iki 5min.), bet ir praplėsti žinias apie problemų sprendimo būdus, įvairias marketingo priemones kurios būtų tinkamos sprendžiant verslo vystymo problemas.

Jaunimas jaunimui 2023 – skirtas Klaipėdos miesto jaunimui (6-12 klasių mokiniai), kurie subūrę savo komandą ir turintys verslo idėją ją pristatytų komisijai – ekspertams. Tikimąsi, jog po renginio įsikurs naujos Jaunosios bendrovės.

Geriausiai pasiruošusios ir komisijos įvertintos komandos bus paskatintos prizais!

Renginio data: 2023 lapkričio 15 diena, 10 val.
Vieta: Kultūros fabrikas (Bangų g. 5A, Klaipėda), Salė A.

*Registracija iki lapkričio 5 dienos: https://forms.gle/mtfmvJfHkFJAtGTb8 Komandų skaičius ribojamas – pirmos 15 užsiregistravusių komandų bus pakviestos dalyvauti.

Renginio metu bus fotografuojama/filmuojama.
#ChooseKlaipeda 

Jaunimas Jaunimui 2023