Renginiai
Šeiko šokio teatras: kontaktinės improvizacijos seminaras
Ar kada nors svajojai judėti laisvai, pasitikėdamas savo kūnu ir intuicija? Kontaktinės improvizacijos seminaras – tai kvietimas atrasti šokį, kuris leidžia būti subtiliam, švelniam, jautriam ir tuo pačiu drąsiam, kūrybingam bei autentiškam šokant su kitu.
Įsivaizduok save patiriantį prisilietimo kokybę, kuri nereikalauja nieko ypatingo duoti ar gauti, būseną, kai šypsena kyla savaime. Pajusk, kaip tavo kūnas tampa tvirtai palaikomas žemės, o gravitacija – tavo sąjungininke. Patirk laisvės pojūtį šokant su kitu – tai paprasti dalykai, kurie, pažvelgus giliau, gali tapti nepaprastu patyrimu.
Čia galėsi:
Giliai pažinti kontaktinės improvizacijos subtilybes, nepriklausomai nuo savo patirties lygio;
Tyrinėti įvairias judėjimo kokybes;
Eksperimentuoti su improvizacija ir kūrybiškumu;
Mėgautis judėjimu poroje ir grupėje;
Sutelkti dėmesį į kūno pojūčius, sąmoningumą ir tarpusavio ryšį.
Kam skirtas seminaras:
Pradedantiesiems: Tai puiki proga susipažinti su kontaktinės improvizacijos pagrindais ir atrasti naują, įdomų judėjimo būdą.
Patyrusiems šokėjams: Galimybė toliau gilinti žinias ir plėsti savo judesių arsenalą.
Seminarą ves Aistė Jančiūtė.
Seminaro dienotvarkė:
Pradžia 11:00 val.
11:00–13:30 – pirma dalis (2,5 val.)
13:30–15:00 – pietų pertrauka (1,5 val.)
15:00–17:30 – antra dalis (2,5 val.)
REGISTRACIJA >> https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeJDqWJj55…/viewform
Seminaro kaina – 30 Eur.
Kontaktinė improvizacija (KI) – šokio technika, kurią 1972 metais Amerikoje pradėjo Steve Paxton vadovaujama improvizacinio šokio ir performanso grupė. Kontaktinė improvizacija apjungia daugelį judesio praktikų, šiuolaikinį šokį, kovos menus (ypač aikido ir capoeira), akrobatikos elementus ir kt., kurios padeda kūną paruošti sąmoningam ir žaismingam judėjimui kartu.
Prisilietimas yra vienas esminių kontaktinės improvizacijos įrankių, jis kviečia tyrinėti ir atrasti naujas judėjimo trajektorijas. Ši šokio forma padeda užmegzti geresnį ryšį ne tik su savo kūnu, bet ir žadina smalsumą judėti, žaismingumą, spontaniškumą. Laisvas judesys, prisilietimas ir neverbalinis bendravimas gali atnešti netikėtų įžvalgų apie save, aplinką ar pasaulį.