Renginiai

Misija (ne)įmanoma: „Kaip įsitvirtinti prekės ženklams rinkoje? #2

13 gruodžio 2023 17:00

Antri metai iš eilės kūrybingus ir itin darbingus metus baigiame kviesdami Jus į KUFA kūrybinių verslų susitikimą. Tikime, kad susitikimas įkvėps Jus neprarasti tikėjimo savo kūrybinėmis idėjomis, o susitikimo metu sutikti lektoriai motyvuos stengtis dėl savo verslo sėkmės.

Kviečiame Jus į kūrybinių verslų susitikimą Misija (ne)įmanoma: „Kaip įsitvirtinti prekės ženklams rinkoje? #2”, kuris įvyks „Kultūros fabrike” gruodžio 13 d., 17 val. 

Renginio metu savo patirtimi dalinsis ir diskusijai kvies:

Aušra Pacevičiūtė 
Klaipėdos universiteto dėstytoja, prekės ženklų „10 Tiltų”, „10 Tiltų kiemas” ir „10 Tiltų krantas” bendaįkūrėja, projekto „Klaipėdos kūrybiško verslo uostas“ ir „Klaipėda Link” iniciatorė. Smulkių verslų mentorė, Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) Klaipėdos skyriaus valdybos narė, visuomenininkė.

Donatas Jonikas, PhD 
Startuolių rinkodaros ekspertas, mentorius. Pirmasis lietuvis įtrauktas į World’s Top 30 Startyo Gurus for 2023. Donatas parašė ir išleido „Startup Evolution Curve“ knygą, kuri buvo itin teigiamai įvertinta daugiau nei 30 užsienio ekspertų, pateko į top 5 geriausiai perkamų knygų sąrašą pasaulinėje Amazon.com platformoje startuolių kategorijoje, o interviu bei įžvalgos išspausdintos net FORBES žurnale. Udemy platformoje 2020 m. rudenį Donatas pristatė 14 val. trukmės video kursą „Startup Fast Track: Confident Launch in 90 Days or Less“, kuris tapo geriausiai parduodamu startuolių ir verslumo kategorijoje – kursą įsigijo daugiau nei 18.000 studentų, o GlobalGurus.org 2022 m jį įvertino kaip 4-ą geriausią pasaulyje programą skirtą startuoliams.

Laura Taučiūtė 
Šiandiena – Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė , viešbučio Palangoje Kerpė hotel @ spa valdytoja, prekinio ženklo puzzle by Laura Taučiūtė savininkė. Laura, gimusi ir užaugusi Palangoje, šeimoje, kuri pajūrio kurorte buvo startuoliai 1990 m. Atvėrę pirmas pirvačias maitinimo įstaigas. Obuolys nuo obels toli nenuriedėjo. Baigusi teisės studijas, grįžo prie savo didžiausios aistros- kurybos- kurti naujus restoranus, šiandien ir viešbučius. Per savo 23 Veiklos metus sukūrusi ir atidarius 19 restoranų Lietuvoje ir Dubajuje.

Marius Narbutaitis 
KUFA rezidentas bei vienas iš MATIMA Studio įkūrėjų. Mariaus stichija – vizualiniai efektai ir kūrybiniai sprendimai. MATIMA Studio yra unikalių, entuziastingų žmonių komanda, kurianti kompiuterinius žaidimus. Pradėjusi nuo trimačių modelių, šiuo metu stipriai išaugusi studija dirba su multi-milijoninius biudžetus turinčiais kompiuterinių žaidimų kūrėjais.
https://www.facebook.com/MatimaStudioGames

Brigita Jūra Spalvų 
„Jūra Spalvų” kūrėja. Banguoju įvairiomis kūrybos spalvomis prie jūros jau 6 metus, apkeliavau pusę pasaulio, kad išdrįsčiau pasilikti ten, kur labiausiai kvietė jausminga širdis ir basos pėdos. Nuo Kauno, Danijos, Azerbaidžano, Rodo salos iki… Klaipėdos! Nuo komunikacijos magistro studijų, straipsnių rašymo, seminarų ir mokymų vedimo, šokių praktikų, meditacijos ir holistinės saviugdos instruktorių kursų iki… rezidentūros programos KUFA ir savo asmeninės veiklos realizavimo! Vedu autentiškumo, savirealizacijos ir komunikacijos mokymus, laisvo šokio ir meditacijų praktikas, sąmoningumo renginius ~ ARČIAU SAVĘS!

Seminaro trukmė 2,5 val. o, iškart po seminaro kviečiame šventiškam ir jaukiam susibūrimui: užkandžiausime, bendrausime, pasisemsime geros nuotaikos.

Renginį moderuos Indrė Razbadauskaitė-Venskė – LCC dėstytoja, lektorė, „Nepaleisk svajonės” verslo savininkė, marketingo konsultantė daugiausia dėmesio skirianti vartotojų elgesiui, prekės ženklo kūrimui ir neuromarketingui.

Renginio vieta: „Kultūros fabrikas“ Konferencijų salė, 1 aukštas.

Registracija privaloma: https://docs.google.com/…/1nY1P9uqDMPUkFX2GNmltaO9…/edit

Seminaras nemokamas. Seminaras skirtas visiems besidomintiems kūrybiniu verslu. Renginyje fotografuojama.

Misija (ne)įmanoma: „Kaip įsitvirtinti prekės ženklams rinkoje? #2