Renginiai

KUFA kūrybinio sezono atidarymas ir mokslo metų pradžios šventė „Žinių piknikas”

04 rugsėjo 2022 14:00

Rugsėjis visoje šalyje pažymi ne tik mokslo metų pradžią, bet ir tampa startu kultūriniams renginiams, naujoms kūrybinėms idėjoms ir projektams. Ne išimtis ir Klaipėdos kūrybinis inkubatorius „Kultūros fabrikas“, kuris rugsėjo 4 d. pradėjo aštuntąjį veiklos sezoną. „Kultūros fabrikas“ inkubuoja kūrybinius verslus, organizuoja jaunųjų kūrėjų edukacijas ir skatina moksleivių kūrybiškumą.

Šį sekmadienį, rugsėjo 4 d. 14 val. „Kultūros fabrikas“ kartu su KUFA rezidentais „Taško Teatru“ visus pakvietė į pievą, esančią šalia Kultūros fabriko, kur vyko KUFA sezono atidarymas ir mokslo metų pražios šventė. Renginio lanyktojų laukė linksmybių, žaidimų bei pasirodymų kupinas, visai šeimai skirtas „Žinių piknikas“.

Pikniką triukšmingu pasirodymu pradėjo „Taško Teatras“, iškart po jo sekį klounų teatro studijos „Dulidu“ spektaklis palapinėje, renginį sudrebino Jotvilo Švirino „Afro būgnų“ pasirodymas, šventės metu kalbėjo ir pats „Kultūros fabriko“ pastatas.

Visai šeimai skirto pikniko metu rengiamos estafetės suburė prasmingam laikui kartu. Visi galėjo ateiti ir išbandyti jėgas, bulvių skutime, šokinėjime su maišu, lankų mėtyme ar žaidime su pagaliukais!  „Taško Teatro” aktoriai  vaišino savo gamybos teatro virtuvės keptais vafliais. 

Ačiū visiems dalyvavusiems ir iki pasimatymo kituose Kultūros fabriko renginiuose! 

Nuotraukų autorė: Eglė Sabaliauskaitė