Renginiai

KJT: „Paskutinį kartą atnaujinta”

08 rugsėjo 2018 19:00

Jei domiesi įvairiomis pasaulio SĄMOKSLO teorijomis, šis SPEKTAKLIS – TAU! Masonai, NASA veikla, plokščios žemės teorija ir dar daugelis kitų paslėptų dalykų, apie kuriuos kalbėsime. Tai, kas laviruoja tarp tikro ir dar nepažinto pasaulio. 

Beje, ar jau minėjome, kad spektaklio metu išvysite Oleg Šurajev, Alfredą Bumblauską, Nerijų Mačiulį ir dar kitų žymių žmonių? 

Spektaklio muzika – Beissoul & Einius
____

Žemė yra plokščia. Nesąmonė? O ar tikrai galima įrodyti, kad ji apvali? Ar užtenka to, kad šį faktą kažkada išgirdome mokykloje? Matei nuotraukas. Vaizdo įrašus? Ar jie išties tikri?

Aš sakau – baltas, tu sakai – juodas. Kas iš mūsų teisus? Manai, kad tik Šiaurės Korėjos piliečius nuolat veikia propaganda? Nebūk naivus. Išjunk nuostatas, bet kritinio mąstymo – niekada.

„Paskutinį kartą atnaujinta“ – spektaklis apie manipuliaciją, apie individo prisitaikymą prie daugumos ir visuomenės nuomonės formavimą. Apie žiniasklaidą, socialinius tinklus ir žinomus veidus. APIE TAVE.
_______

Režisierė, nustebinsianti ne tik Lietuvą, bet ir pasaulį – Živilė Mičiulytė

Savo drastiškais sprendimais pasižyminčios dramaturgės:
Živilė Mičiulytė
Marija Judzentavičiūtė

Šiame spektaklyje pasirodys Lietuvoje puikiai žinomi aktoriai: 
Simas Lunevičius, Justina Burakaitė, Donatas Stakėnas, Kristina Švenčionytė, Rugile Latvenaite, Asta Zacharovaitė, Justina Vanžodytė Šurajeva, Ieva Pakštytė. O jei jų nežinote, vadinasi, tai puiki proga pamatyti jų talentus.

Kostiumų dailininkė – Vita Eidimtaitė.

Talentu apdovanotos scenografės Dovilė Gecaitė ir Vita Eidimtaite bei jos asistentas Justinas Intas.

Nuostabiausia kūrybinė komanda: Artūras Lepiochinas, Šarūnas Mičiulis, Edvardas Vaitkus, Julius Kuršis.

– Spektaklis rekomenduojamas asmenims nuo 14 metų.

KJT: „Paskutinį kartą atnaujinta”