Naujienos

Vieną kartą metuose – Jean-François Corbet Aikido užsiėmimai

Kultūros fabrikas kviečia registruotis visus pageidaujančius į vasario 2-5 dienomis vyksiančius Jean-François Corbet, verslininko iš Prancūzijos, Aikido užsiėmimus. Kviečiame registruotis!

Jean-Francois praktikuoja Aikido nesmurtinį Japonų kovos meną jau 26 metus, yra sukūręs savo mokyklą (http://www.aikido-kobayashi.org/). 

Tai yra 4 dienų kursai, kurių metu bus mokomasi 2 disciplinų:
Aikishintaiso ir Aikido.
Aikishintaiso – kūno ir minties gimnastika. Šia disciplina siekiama atrasti techniką, kuri padėtų plėtoti bei valdyti vidinę energiją. Tam pasitelkiama fizinė praktika, kurios metu kartojami pagrindiniai judesiai, nejudančios pozos, meditacija. Kovos menų meistrai naudojasi šia technika, kaip veiksmingu įrankiu pasiruošimui prieš kovą. Tai pat, Aikishintaiso, padeda išsilaisvinti iš išgyventų psichinių traumų, nerimo, panikos.
Aikido – nesmurtinis, kovos menas. Šiame mene konkurencijos nėra, mokomasi kontroliuoti savo jėgą, jos stiprumą bei gerbti partnerį. (Aikido tikslas – ugdyti save kaip asmenybę, tobulinti charakterį, naudojantis kovos meno technika, kaip priemone tikslui siekti.) Užsiėmimų metu mokysimės sąveikos su partneriu kovojant (ataka/atsakas į ataką/kritimas), vystysime jautumą, sumanumą, kūno, patekusio į stresinę situaciją, valdymą.

—————————————————————————

* Pamokos vyks 2 kartus per dieną. Ryte : 10-12h ir vakare: 17-19h.
* Vieno užsiėmimo kaina ( rytinio arba vakarinio) kaina 8 eur, moksleiviams, studentams – 50 proc. nuolaida,
* Viso kurso (4 dienų) kaina 24eur
* Registruotis el. paštu: kjt.kvietimas@gmail.com 

Vieną kartą metuose – Jean-François Corbet Aikido užsiėmimai