Naujienos

Rugsėjo kinas: ir pamoka, ir pramoga

Projekto „Mokausi iš kino“ rengėjai, jau ne pirmus mokslo metus pažindinę moksleivius su kinu, ir toliau kvies mokytis iš jo. Oficialiai projektas pasibaigė, tačiau, anot organizatorių, būtų nedovanotina sustoti: tūkstančiai susidomėjusių moksleivių akių, su tikslu klausti keltos rankos, pačios netikėčiausios filmų interpretacijos ir tarp bendraklasių įsižiebiančios diskusijos parodė, koks svarbus mokyklų pagalbininkas yra kinas. Todėl jau nuo spalio moksleiviai vėl galės įprastines pamokas paįvairinti filmų peržiūromis ir diskusijomis.

„Mokausi iš kino” programos repertuare pilna naujovių įvairaus amžiaus moksleiviams.

TROLIAI MUMIAI RIVJEROJE – nuotaikingas filmas 1-4 klasėms

Mieli, linksmi ir visada nuotykių prasimanantys Troliai Mumiai vilioja į Žydrąją pakrantę. Prieš 70 metų  suomių rašytojos Tove Jansson sukurti herojai iki šiol žavi ir moko gerumo bei amžinųjų vertybių.

Skoninga animacija, subtilus humoras bei svarbios gyvenimo pamokos neliks pamirštos.

SUGAR MAN – muzikinis detektyvas 9-12 klasėms

Talentingo muzikanto Sixto Rodriguezo istorija sunku patikėti iki šiol. Didžiulio dėmesio visame pasaulyje sulaukęs dokumentinis filmas įkvėps ir paskatins moksleivius siekti savo svajonių.

„Norėjau, kad šis filmas pastūmėtų jaunus žmones veikti, atsiskleisti, imtis iniciatyvos keičiant savo gyvenimą“, –  sakė filmo režisierius.

ŽEMĖS DRUSKA – įkvepianti pažintis 11-12 klasėms

Pasaulinio garso režisierius Wimas Wendersas sukūrė neįtikėtino grožio ir paveikumo pasakojimą apie pasaulinio garso fotografą Sebastião Salgado. Jis sakosi labai anksti supratęs, kad privalo būti ten, kur skauda labiausiai, kur siaučia ligos ir badas. Filmas moko brandumo, atsakingumo, atkaklumo ir tvirtumo.

PAKELIUI Į MOKYKLĄ  mokytis trokštančių vaikų istorijos 1-10 klasėms

Kai kuriuose pasaulio kraštuose kelias į mokyklą prilygsta sunkiai
įveikiamam kliūčių ruožui, o žinios – pačiai saldžiausiai pergalei.

Filmas moksleivius įkvėps kas rytą į mokyklą eiti su džiaugsmu ir mokytis už du.

Užsisakyti filmų peržiūras kviečiame šiais kontaktais.