Naujienos

„Kūryba ir industrija” – kūrybinių industrijų forumas pateiks itin drąsių įžvalgų

Kas sieja tokias skirtingas sritis kaip kūryba ir industrija, ar reikia ir įmanoma didinti kūrybinių industrijų tarpusavio sąveikas ir jų ryšį su kitomis industrijos sritimis? Siekiant atsakyti į šiuos klausimus kūrybinių industrijų forumas KULTŪROS FABRIKE pateiks itin drąsių įžvalgų.

Laikas į vieną vietą sukviesti tyrėjus, dizainerius, kūrybininkus ir verslą bendram dialogui tarp ekspertų – “mąstytojų“, kūrėjų -“darytojų“ ir publikos – „vartotojų“.

Vystyti kūrybinių paslaugų  industrijas – tikras išūkis tiek ekonomikos, tiek kultūros atžvilgiu, klausimų – daugiau nei atsakymų. Kokią dalį lietuviško pramonės produkto vertėje sudaro dizaino inovacijos? Ar atsiras menui ir kūrybiškumui vietos ateities ekonomikoje? Ar ruošiasi tam dizaineriai, kūrybininkai ir naujųjų technologijų vystytojai?

Laikas naujiems tikslams ir naujoms perspektyvoms, naujoms sąveikoms ieškančiam savęs jaunam kūrybingam žmogui.

Laikas abejoti, keistis ir apsispręsti.

Forumo metu raginsime jų dalyvius apmąstyti ir kūrybininkų plačiąja prasme bei menininkų siaurąja prasme galimas tarpusavio sąveikas, vaidmenį šiuolaikinių medijų kultūroje; diskutuosime apie kultūros raišką per TV ir būtinybę tą raišką adekvačiai vertinti.

Visa tai 5 dienų kūrybinio forumo programoje: kiekvieną vakarą paskaitos-diskusijos, atviri idėjų mainai, aplinkos dizaino ir 3D technologijų atviros kūrybinės dirbtuvės, filmai ir tiesioginė TEDx Vilnius konferencijos transliacija visose Kultūros fabriko erdvėse!

Detali dienotvarkė ir registracija jau netrukus!

„Kūryba ir industrija” – kūrybinių industrijų forumas pateiks itin drąsių įžvalgų