Naujienos

Klaipėdiečiai kviečiami dalyvauti edukaciniuose seminaruose

“Kultūros fabrikas” siūlo ne tik meno renginius, bet ir rengia komunikacijos seminarų ciklus bei įvairias diskusijas, skatinančias savęs tobulinimą ir bendravimą. 

Todėl mėnesio pradžią kūrybinis inkubatorius kviečia pasitikti aktyviai ir atvykti į 2-5 dienomis vyksiančius Jean-François Corbet, verslininko iš Prancūzijos, Aikido užsiėmimus. Jean-Francois praktikuoja Aikido nesmurtinį Japonų kovos meną jau 26 metus ir yra sukūręs savo mokyklą (http://www.aikido-kobayashi.org.) Pastarosios pagrindas paremtas pagarba partneriui, asketizmu ir santykiais be konkurencijos, o pratybos nereikalauja specialaus pasirengimo ir yra skirtos bet kokio amžiaus vyrams ir moterims.

 

Vasario 6-tą (penktadienį) 13 val. vyks Ekonomikos forumas: “Klaipėdos perspektyvos ir iššūkiai”. Forumo organizatoriai ragina įsitraukti į aktyvią diskusiją klaipėdiečiams aktualiais klausimais. Pastarojo tikslas – aptarti pagrindinius Klaipėdos miesto ekonomikos vystymuisi kylančius iššūkius, problemas, galimas jų sprendimo kryptis bei miesto ekonominės raidos perspektyvas. Tai dviejų dalių diskusija, kurių kiekvienai skirta po pusantros valandos. Forumo metu pranešimus skaitys Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis, SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus. 

Seminarų ciklą vasario 26 dieną (ketvirtadienį) 17 val. pratęs urbanistikos ekspertas Martynas Marozas (MMAP), kalbėsiantis tema “Urbanistika ir komunikacija”. 

Klaipėdiečiai kviečiami dalyvauti edukaciniuose seminaruose