Naujienos

Kviečiame KUFA rezidentus dalyvauti miesto kultūros strategijos kūrime

Klaipėda dalyvauja Europos komisijos konkurse Europos kultūros sostinės vardui 2022 m. gauti. Įveikėme pirmąjį atrankos etapą ir kartu su Kaunu dalyvaujame antrajame. Tarptautinių ekspertų komisija patvirtino, kad miestai dalyvaujantys antrajame atrankos etape turi turėti miesto tarybos patvirtintą ilgalaikę kultūros strategiją. 

Siekdami užtikrinti darnią ir integralią miesto Kultūros strategiją iki 2030 metų į jos rengimo procesus kviečiame įsitraukti miesto kultūros, verslo ir mokslo bendruomenę.

Kviečiame Jus spalio 21 d. ( penktadienį)  nuo 13 val. į Klaipėdos koncertų salę dalyvauti metodinėje Klaipėdos miesto strategijos rengimo sesijoje. Sesijai vadovaus Artašesas Gazarianas. Sesija truks apie 3-4 valandas. Planuojame iki metų pabaigos surengti apie 10 metodinių Klaipėdos kultūros strategijos rengimo sesijų. Iki Šv. Kalėdų turime parengti minėtą dokumentą, todėl maloniai prašome Jūsų aktyviai įsitraukti į strategijos rengimo procesą, dalyvaujant jos kūrime kartą  per savaitę (Susitikimų laiką ir vietą derinsime elektroniniu paštu).  

Kviečiame visus, kuriems rūpi Klaipėdos ateitis ir kultūra. Kurkime savo miestą  visi kartu.  

Apie dalyvavimą prašome pranešti nurodytu elektroniniu paštu iki spalio 20 d.( ketvirtadienio). Iki 17val.

Ugdymo ir kultūros departamento Kultūros skyriaus vyr. specialistė Kristina Skiotytė kristina.skiotytė@klaipėda.lt  (846)396173

Kviečiame KUFA rezidentus dalyvauti miesto kultūros strategijos kūrime