Naujienos

KUFA vasaros terasa: Dominykas Vaitiekūnas, filmas „Emilija iš Laisvės alėjos“ ir Migloko koncertas

Po didelio susidomėjimo sulaukusio KUFA vasaros terasos atidarymo, Klaipėdos „Kultūros fabrikas“ kartu su Neringa FM ir kavine „Raketa“, kviečia į liepos 7 d. (penktadienį) vykstančių renginių ciklą.  

Kaip ir kiekvieną penktadienį, nuo 20.00 val. vakarą pradėsim socialinio klubo „Raketa“ terasoje, su specialiu KUFA terasos pašnekovu –  aktoriumi, TV projektų vedėju, grupės „Liūdni slibinai“ nariu Dominyku Vaitiekūnu. Pokalbį veda – Klaipėdos jaunimo teatro aktorius Donatas Želvys.

Iškart po susitikimo, nuo 21.00 val., Mindaugo karūnavimo dienos proga, visus lietuviško kino mėgėjus, kviesime išvysti žiūroviškiausią praėjusio sezono filmą – „Emilija iš Laisvės alėjos“. Tai įtempto siužeto drama apie kovą už laisvę sovietinės priespaudos prislėgtoje Lietuvoje – visuomenėje, kur sotesnis gyvenimas atrodo vertingesnis nei garbė, sąžinė ir žmogiškumas.

Pasibaigus kino seansui – nemokamas atlikėjos Migloko koncertas „Raketoje“. Migloko balsas – gilus, tikras ir labai vizualus, todėl šviežias eksperimentinis solo projektas skirtas ne tik klausyti, bet ir žiūrėti.

Visi renginiai nemokami. Esant prastoms oro sąlygoms, specialus KUFA svečio pokalbis perkeliamas į socialinį klubą „Raketa“, o filmo peržiūra – į uždarą kino salę.

Projektą iš dalies finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos Facebook paskyroje: Klaipėdos kultūros fabrikas

KUFA vasaros terasa: Dominykas Vaitiekūnas, filmas „Emilija iš Laisvės alėjos“ ir Migloko koncertas