Naujienos

Kauno šokio teatras AURA vėl atvyksta į Klaipėdą!

Sulaukę didelio klaipėdiečių susidomėjimo ir palaikymo kauno šokio teatras „AURA” kovo 19d. (ketvirtadienį) 19.00 val. vėl atvyksta į Klaipėdą. Šįkart su vienu geriausių spektaklių – „Ieškojimų kabinetas”.

Spektaklyje „Ieškojimų kabinetas“ choreografė nagrinėja lyčių vaidmenis ir su jais susijusius galios žaidimus, vykstančius pasaulyje, kuriame išlieka tik stipriausi. Tai paslaptingas pasaulis: jame gyvena priešistorinės būtybės, trupančios fosilijos ir šiurpą keliantys driežai. Griežtai apribota atlikimo erdvė atspindi to meto socialines struktūras. Įspūdingi Neil Davies kostiumai yra užuomina tiek į varžančią XIXa. madą, tiek ir į priešistorines fosilijas, kurių kolekcionavimas tapo itin madingu.

Deborah Light – nepriklausoma choreografė ir šokėja, kurianti Kardife. Ji kuria šokio spektaklius, instaliacijas, vaizdo projektus, išnaudoja netradicines erdves. Kūną naudodama kaip pagrindinę išraiškos formą, choreografė savo kūryboje tyrinėja daugialypę žmogaus prigimtį. Debora išvystė savitą estetiką, kuri pasižymi minimalizmu ir grynumu, stipriais įvaizdžiais, neįmantria scenografija ir intriguojančiais kostiumais. Ji kuria pasaulį, kuriame įprasti dalykai paverčiami paslaptimi, o subtilus humoras persipina su tamsiais atspalviais.

 

Choreografija ir režisūra: Deborah Light (Jungtinė Karalystė)
Kostiumai: Neil Davies (Jungtinė Karalystė)
Apšvietimas: Dan Young (Jungtinė Karalystė)
Muzika: Murcof & Philippe Petit, Black Fanfare, Susumu Yokota and Deaf Centre
Šokėjai: , Marius Pinigis, Anna Karen Gonzalez Huesca (Meksika), Siri Elmqvist (Švedija), Israel Ismael Infante Salazar (Meksika)
Premjera: 2013 spalio 26 d.

Rėmėjas: Lietuvos Kultūros taryba
Spektaklio trukmė 45min.

Bilietai: 5, 7, 10 EUR. (Studentams, senjorams, neįgaliesiams, -30% nuolaida, šokio profesionalams –50%nuolaida)

 Bilietus platina TIKETA, bus galimybė įsigyti bilietus 1val. prieš spektaklį.

 

Kauno šokio teatras AURA vėl atvyksta į Klaipėdą!